Mikulášské skákání

mikulasZveme vás na akci Mikulášské skákání přes švihadlo, dne 5.12.2018 od 8:00 v tělocvičně. Více informací na plakátu.

Připravované akce

MOBILNÍ PLANETÁRIUM
Ve středu 21. 11. 2018, budou pro ŠKOLNÍ DRUŽINU zajištěny 3 programy mobilního planetária.
1) Život stromů - vhodný pro 1.-2. třída od 12:15-13:00 nebo od 13:00-13:45 hod.
2) Nanokam výprava do mikrokosmu - vhodný pro 3.-5. třída od 13:45-14:30 hod.
Pokud bude mít zájem o jeden z programů i dítě nechodící do školní družiny kontaktujte vychovatelku Kateřinu Hrnčířovou. Dítě v den programu může počkat ve školní družině, než jeho vybraný program začne. Cena je 60 Kč. Pro přiblížení o jaké programy jde, se můžete podívat na http://www.mobilniplanetarium.cz/. Program bude probíhat v tělocvičně školy.

 

 

Vážení rodiče, prosíme pro kontakt s pedagogy používejte výhradně nové e-mailové adresy uvedené na našich webových stránkách ve složce KONTAKTY. Děkujeme za spolupráci.  

 

 

Vážení rodiče, respektujte prosím dopravní značení před školou a neparkujte v zákazu stání. Tato místa tzv. „kiss and go“ slouží pouze k vystoupení nebo nastoupení Vašich dětí do aut. Pokud dítě odvádíte do školy nebo ho vyzvedáváte, zaparkujte prosím auto na parkovišti, nikoli na místech „kiss and go“. Jde především o bezpečnost vašich dětí. Děkujeme

   

I v letošním školním roce se škola zapojí do sběru pomerančové kůry, kaštanů, elektroodpadu a víček z PET lahví.

Škola je zapojena do projektu „Ovoce do škol“ a v letošním školní roce budou žáci dostávat ovocné balíčky dvakrát v měsíci.

 

Ke stažení

Informace pro rodiče

Informace na jednom místě.

Více...

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012