Sportovní kroužek menu

Schůzka rodičů dětí se zájmem o běžecké lyžování

Ve čtvrtek 22. 11. 2018 od 15,30 hodin ve třídě 3. A je naplánovaná informativní schůzka pro rodiče dětí se zájmem o běžecké lyžování.

Listopadové běhání

Vzhledem k příznivému počasí si můžeme čtvrtek 15. 11. zaběhat společně venku. Naplánovaný je běh ke studánce "U Hájenky", který nám nevyšel v říjnu z důvodu špatného počasí. Kdo má zájem, přidejte se!

Indiánským během ke studánce " U Hájenky"

Ve čtvrtek 25. 10. bude poslední podzimní běhání venku. Tentokrát se půjdeme podívat během a chůzí ke studánce  "U Hájenky". Cestou zkusíme přeskákat překážky, které nám příroda nachystala. V případě deště či velkého větru bude běhání zkušeno.

Trénink s mapou v okolí školy

Díky příjemnému počasí jsme si mohli ve čtvrtek 18. 10. opět zaběhat venku. Tentokrát s mapou a cílem, najít co nejrychleji kontroly umístěné v okolí školy. Připraveny byly tři tratě s různou obtížností a délkou. Trať A nejlépe zvládl Jirka M., trať B Filip Ch. Nejdelší trať C pak výborně zvládla Žofie P.

IMG 20181018 133310

Ve čtvrtek běháme s mapou

Ve čtvrtek 18. 10. jdeme běhat ven s mapou. Nezapomeňte na vhodné boty na běhání v přírodě.

Běhání venku - babí léto

Babí léto pokračuje, proto si můžeme ve čtvrtek 11. 10. jít opět zaběhat ven. Sraz jako minule ve sportovním oblečení.

Poslední závod FBP

Ve středu 3.  října 2018 proběhl poslední závod FBP 2018 (Frenštátského běžeckého poháru) Podzimní pětka. Poslední závod si nenechaly ujít Judita J.  a Žofie P. Gratulujeme k umístění na stupních vítězů!!!wink

FBP2018 Podzimni petka 7FBP2018 Podzimni petka 6

První společný trénink venku

Ve čtvrtek 4. 10. 2018 bude první trénink - běhání v podzimní přírodě. Sraz před školou ve 13,30 hod. Předpokládaný návrat ve 14,30 hod. Nutná je dobrá obuv pro běhání v přírodě, dlouhý rukáv (nejlépe tričko + tenčí bunda). Po návratu věci na převlečení. smile

Začínáme v novém školním roce 2018

Zdravíme sportovce naší školy, kteří se nebojí pohybu!!!

Každé úterý se budeme scházet v tělocvičně od 13 do 14 hodin. Pokračovat budeme také v běhání venku. Za vhodného počasí se sejdeme každý čtvrtek od 13,30 hodin před školou. Podmínkou je vhodné oblečení pro aktivní pohyb venku. Aktuální informace o tréninku venku hledejte vždy na nástěnce ve škole nebo na těchto webových stránkách.

Na společné chvíle se těší

Svatava + Pavla + Jirka

Tajenky byly vyluštěny, nikdo se neztratil

Celkem 29 žáků se postavilo na start, hledalo kontroly na závodě   "Orienťák s tajenkou" u ZŠ Trojanovice. Nikdo se neztratil. Nikomu nevadil na závěr malý deštík. Pouze 2 malí orienťáci nevyluštili tajenku. Skvělý výsledek! Všichni, kdo se zúčastnili, zaslouží pochvalu za skvělý výkon!!! Foto ze závodu - viz "fotogalerie".

Krásné prázdniny přeje tým pořadatelů a trenérů

S + P + S + J

Pojď si zaběhnout orienťák s tajenkou

JAK BUDE BĚH PROBÍHAT? Na startu dostaneš mapu ZŠ TROJANOVICE (mapa okolí školy). V ní bude zakresleno 6 kontrol, které musíš najít. Na každé kontrole bude napsáno písmeno, které si zapíšeš do průkazu. V cíli pak z písmen poskládáš TAJENKU, kterou napíšeš do průkazu a průkaz odevzdáš v cíli. V té chvíli ti zastavíme čas. Vyhrává ten nejrychlejší. Odměněni budou 3 nejrychlejší běžci z krátké a dlouhé tratě.

KDY? V úterý 26. 6. 2018

KDY ZAČNEME STARTOVAT? Od 13 hodin

KDE BUDE START? Na lavičce před školou

JAKÉ JSOU TRATĚ?

Pro 1. a 2. třídu – KRÁTKÁ TRAŤ se 6 kontrolami (cca 0,5 km)

Pro 3., 4. a 5. třídu – DLOUHÁ TRAŤ se 6 kontrolami (cca 1, 8 km)

Tak pojď si s námi zaběhat!

Nejlepší sportovci Sportovního kroužku

Blíží se letní prázdniny a my můžeme uzavřít celoroční soutěž Sportovního kroužku o jeho nejlepší sportovce. Žáci mohli sbírat body ze závodů pořádaných v okolí od září 2017 do konce května 2018. Stačilo nesedět doma, vzít třeba i své rodiče nebo sourozence a postavit se na start. Pokud se žáci umístili na „bedně“, pak získali: za 1. místo 4 body, za 2. místo 3 body, za 3. místo 2 body. Za účast na závodě a po jeho doběhnutí jim byl automaticky připsán 1 bod. Věřte, že závodů v okolí Trojanovic bylo od podzimu do jara opravdu hodně. A kdo jsou ti nejlepší?

NEJLEPŠÍ SPORTOVCI SPORTOVNÍHO KROUŽKU 2018

1. místo Žofie Procházková        42 bodů

2. místo Judita Juračáková         15 bodů

3. místo Jiří Mazgaj                      6 bodů

4. – 5. místo Tereza Bayerová       3 body

4. – 5. místo Filip Hrnčíř               3 body

6. místo David Juračák                 2 body

7. – 9. místo Jiří Petr                    1 bod

7. – 9. místo Šimon Stejskal         1 bod

7. - 9. místo Johanka Jouzová       1 bod

Informace na jednom místě.

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012