Sportovní kroužek menu

První výjezd na Pustevny

Zdravíme všechny příznivce běžkového lyžování v novém roce!

Hned první den ve škole v roce 2019 bude také prvním společným výjezdem na Pustevny. Ve čtvrtek 3. 1. 2019 využijeme linkový autobus, který odjíždí od hotelu Beskyd v 13,05 hod. Lanovkou vyjedeme na Pustevny ve 13,30 hod. Zpět do Ráztoky pojedeme lanovkou z Pusteven v 15,30 hod. Rodiče si mohou děti vyzvednout na autobusové zastávce v Ráztoce. Do školy pojedeme autobusem v 16,05 hod, nebo pěšky. Nezapomeňte si vzít s sebou věci na převlečení: teplé triko, ponožky (punčocháče), náhradní rukavice, svačinu, pití. Věci, včetně bot, musí být v batohu!!! SKOLwink

 

Ke stažení

Informace pro rodiče

Informace na jednom místě.

Více...

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012